افزونه های رایگان افزونه وردپرس

رمزنگاری ایمیل ها در وردپرس

رمزنگاری کردن ایمیل ها و جلوگیری از دزدیده شدنشون

همانطور که میدانید یکی از اساسی ترین بخش بازاریابی اینترنتی ایمیل مارکتینگ هستش و ایمیل مارکتینگ نیز از اسمش مشخص هست که اصل کار همیشه ایمیل کاربر است، پس از اهیمت ایمیل های صحیح و فعال در ایمیل مارکتینگ نباید غافل بشیم. حال که چنین است که برخی از هکرها کار را به جایی رسانده اند که محصولات خود را در ایمیل کاربران و مشتریان دائمی شما تبلیغ می کنند. به این صورت که آونا آدرس ایمیل آنها را از وبسایت شما جمع آوری می کنند ، این کار را ربات ها انجام میدهد پس لازم است تا ما هم ابزاری برای رفع چنین حمله خطرناکی به کار ببریم.

افزونه وردپرس انکدر ، ایمیل های ثبت شده در وبسایت شما را عوض کرده و به نحوی رمزنگاری می کند و به این ترتیب هکران با ربات هایشان هم نمی توانند ایمیل های زیادی را بدست بیارند. پس اگر شما هم مشتریان خود را از دست داده اید بدانید رقیب شما محصول خود را ارزانتر از شما به ایمیل وی ارسال کرده و همین امر نتیجه ی خوشی ندارد. پس بهتر است و باید ویسایتمون رو از این ربات های قدرتمند را در امان نگه دارید.

افزونه وردپرس Email Address Encoder آدرس ایمیل های کاربران را با تبدیل به اعداد اعشاری رمزنگاری می کند و از دید ربات ها در امان نگه می دارد و وبسایتمون در امینت قرار خواهد گرفت و مشکلی برای کسب و کار و وبسایتمون پیش نمیاد.

با وردپرس تم منتظر بهترین ها باشید…

دانلود مستقیم از مخزن وردپرس

وردپرس تم : قالب وردپرس ، افزونه وردپرس ،اسکریپت ،  آموزش وردپرس 

نظر بدهید

*

code