آموزش افزونه های رایگان افزونه وردپرس

پیام سفارشی در ووکامرس با استفاده از افزونه YITH WooCommerce Cart Messages

سلام بر همگی

میخواهیم پیام هایی را در ابتدای صفحه ی پرداخت ایجاد کنیم حال چه به صورت ساده و یا هر جور شما میخوایید اما برای چی و به چه صورت  را میگیم بهتون با ما بمانید …
گاهی نیاز است قانونی را قبل از مرحله ی پرداخت به مشتریان خودمون گوش زد کنیم ، بهترین جا همون صفحه پرداخته مگه نه !  تا دیگر مسیری را طی نکند تا قوانین را مطالعه کند. یا اینکه می خواهیم به مشتری بگیم که قبل از خرید به یک صفحه ای مراجعه کند تا از خدمات بهتری نیز بهره مند شود. در جای دیگر می توانید مشتری را به سمت دسته ی مربوط به همان محصولی که قصد خرید آن را دارد منتقل کنید و از همه مهم تر می توانیم صفحه ای بسازیم و تخفیفاتی را در آن لحاظ کنیم و در صفحه ی پرداخت به مشتری نمایش دهیم تا در صورت استفاده از تخفیفات آن صفحه می تواند محصول را با قیمت مناسب تری تهیه کند.

در آموزش ووکامرس امروز می خواهیم یکی از افزونه های کاربردی ووکامرسی را خدمت شما معرفی کنیم که امکان ایجاد پیام های سفارشی رو داره !! با ما بمانید

افزونه YITH WooCommerce Cart Messages

w_c_m

به پیشخوان وردپرس رفته و افزونه ی YITH WooCommerce Cart Messages را نصب و سپس آن را فعال می کنیم. پس از آن طبق برنامه ی افزونه های yith از منوی yith plugins گزینه ی Cart Messages مشاهده می شود که در واقع تنظیمات کلی افزونه را نمایش می دهد.

 

2

 

در بخش تنظیمات افزونه باید در قسمت هایی که می خواهیم پیام به نمایش گذاشته شود را علامت بزنیم. همانند تصویر بالا!

الان وقتشه پیاممون رو  ایجاد کنیم. از منوی ووکامرس گزینه ی yith card messages را مشاهده می کنیم. با کلیک بر روی آن می توانیم تمامی پیام های ایجاد شده را ببینیم. اما ما پیامی هنوز ایجاد نکردیم و باید روی گزینه ی Add new message کلیک کنیم تا بتوانیم پیامی را ایجاد کنیم.

Add new message

3

 

همانطور که می بینیم می توان در این صفحه یک پیام دلخواه را ایجاد کرد و لینک مشخصی را به آن داد. نوع پیام را می توان در دسته های تعیین شده در اینجا قرار داد و همچنین می توان تاریخ انقضا برای این پیام در نظر گرفت تا پس از اتمام زمان مشخص، پیام خود به خود از صفحه های مربوطه حذف شود.

 

با وردپرس تم منتظر بهترین ها باشید…

 

دانلود با لینک مستقیم صفحه افزونه

وردپرس تم : قالب وردپرس ، افزونه وردپرس ،اسکریپت ،  آموزش وردپرس 

نظر بدهید

*

code